Araç Kiralama Hizmetlerimizin Avantajlarından Yararlanın

Son dönemlerde araç fiyatlarının yükselmesi ile beraber araç sahibi olmak isteyen bireyler farklı alternatiflere yöneliyor. Özellikle araç satın almadan istediğiniz aracı kullanmanızı sağlayan rent a car hizmetleri yoğun ilgi görüyor.

 

Firmamız Gaziantep oto kiralama hizmetleri ile siz değerli müşterilerine yardımcı oluyor. Gaziantep ve çevresinde araç ihtiyacınız olduğu her an bizleri arayabilirsiniz. Firmamızdan araç kiralayarak elde edebileceğiniz 5 temel avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 

1 ) Araç Satın Almadan İstediğiniz Araç Sahibi Olabilirsiniz

 

Gaziantep araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde artık araç satın almanıza hiç gerek yok. İstediğiniz marka ve model aracı tercih edebilirsiniz. Bu sayede araç satın almak yerine, araç kiralamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

2 ) Araç Satın Alırken Ödeyeceğiniz Vergilerden Kurtuluyorsunuz

 

Araç satın alırken yalnızca araç bedeli ödemiyorsunuz. Aracın MTV ‘si, kasko ve sigorta gibi ücretlerini de ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ancak Gaziantep rent a car hizmetlerimiz ile yalnızca araç kiralama bedeli ödüyorsunuz. Aracın kasko, sigorta ve MTV ücretlerini firmamız karşılıyor. Bu sayede, araç ile kaza yapmış olsanız bile ücreti kaskodan karşılanıyor.

 

3 ) Filo Araç Kiralamada Vergi Avantajı Elde Ediyorsunuz

 

Firmalar, ihtiyaçlarını karşılayacak araçları satın almak yerine filo kiralama hizmetlerinden yararlanabilir. Uzun vadeli araç kiralama anlamına gelen filo kiralama ile vergi indirimi elde edilmektedir. Aracın bakımı, muayenesi ve bandrolü gibi ödemelerini gider olarak gösterebilirsiniz. Ancak araç satın aldığınız zaman bu avantajları elde edemezsiniz.

 

4 ) Nakit Olarak Yüksek Ödeme Yapmak Zorunda Kalmazsınız

 

Araç kiralamanın bir diğer avantajı sayesinde bir anda yüksek ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Araç satın alırken, elinizde bulunan nakit parayı elinizden çıkarmak durumundasınız. Ancak araç kiralama ile daha uygun fiyata araç ihtiyacınızı karşılayabilir ve elinizdeki nakit parayı yatırım olarak değerlendirebilirsiniz.